ایام باسعادت ولادت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت گرامی باد

ایام باسعادت ولادت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت گرامی باد

ایام باسعادت ولادت حضرت نبی اکرم محمد مصطفی(ص) و هفته وحدت گرامی باد

کلیدواژه های وحدت در کلام امام خمینی(س)

کلیدواژه های وحدت در کلام امام خمینی(س)

کلیدواژه های وحدت در کلام امام خمینی(س)؛ منتخبی از سخنرانی ایشان با موضوع برادری شیعه و سنی در مدرسه علوی:‏

کد مطلب: 848 | تاریخ مطلب: 22/03/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی کشور؛

کتاب ایام غربت به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسید

کتاب ایام غربت به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسید

کتاب ایام غربت، خاطرات فرشته اعرابی و فاطمه طباطبایی، در باره امام موسی صدر، توسط موسسه چاپ و نشر عروج منتشر و به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسید.

کتاب ایام غربت، خاطرات فرشته اعرابی و فاطمه طباطبایی، در باره امام موسی صدر، توسط موسسه چاپ و نشر عروج منتشر و به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسید. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در راستای اهتمام به ثبت خاطرات مربوط به امام موسی صدر که در واقع بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی را درون خود دارد، خاطرات دو نفر از نزدیکان آن بزرگوار، خانم  فاطمه طباطبایی و فرشته اعرابی را چاپ و منتشر کنند.

در مقدمه این اثر ارزشمند آمده است: بی شک امام موسی صدر از شخصیت های برجسته تاثیرگذار تاریخ معاصر جهان اسلام است که با تلاش های خستگی ناپذیر خود در حوزه های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و دینیِ لبنان و خاور میانه تاثیر عمیق برجای گذاشت و در جان و دل مردم لبنان، مسلمانان و مسیحیان نفوذ کرد و در راستای کمک به مردم ستمدیده آن خطه از هیچ کوششی مضایقه نکرد تا آنکه مورد حسادت و شقاوت فرومایگان قدرت طلب قرار گرفت و در سفری رسمی در لیبی ربوده شد و چهار دهه است که در آن کشور در اسارت است.

این اثر ارزشمند در 360 صفحه در قطع پالتویی  همراه با بخش تصاویر در غرفه موسسه موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی(ره) در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در سالنA ،راهروی 20، غرفه 46 با تخفیف ویژه به علاقمندان ارائه می گردد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

در گرامیداشت هفته وحدت

در گرامیداشت هفته وحدت

اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند، امکان نداشت اجانب بر آن ها تسلط پیدا بکنند. این تفرقه در بین مسلمین است که باعث شده است که اجانب بر ما تسلط پیدا بکنند. این تفرقه مسلمین است که از اول با دست اشخاص جاهل تحقق پیدا کرد، و الآن هم ما گرفتار هستیم. واجب است بر همه مسلمین که با هم باشند. یک زمان حساسی است؛ مابین حیات و موت مردد هستیم. ما الان مملکت مان یا باید تا ابد زیر یوغ استعمار و استبداد باشد، یا باید الان از این یوغ خارج بشود. اگر وحدت کلمه را حفظ نکنید، تا آخر باید مبتلا باشید.