کد مطلب: 1413 | تاریخ مطلب: 30/09/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر ونمایش نامه نویسی روح الله

برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر ونمایش نامه نویسی روح الله


به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی )س) اصفهان: جلسه شورای سیاستگذاری سومین جشنواره تئاتر ونمایش نامه نویسی روح الله با حضور جناب اقای بنکدار مدیر موسسه واساتید پیشکسوت تئاتر اصفهان آقایان جمشیدیان ، شاهین ، رفیعی ، شریفی ، استکی وبیات روز یکشنبه ساعت 10 در نگارستان امام خمینی (س) برگزار گردید .
در این جلسه مدیر موسسه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره هنری تئاتر ونمایش نامه نویسی روح الله با بیان اینکه تئاتر یکی از هنرهای مادر و تغذیه کننده سایر هنرهای نمایشی می باشد بر لزوم استفاده از هنر در ترویج اندیشه امام خمینی (س) و تقویت اندیشه دینی و هنرمعنوی تاکید نمودند.
ایشان در ادامه خواستار برگزاری نشست های تخصصی هنری کارگاهی پویا وفعال همراه با تولیدات ارزنده جهت اجرا و عرضه در فضای مجازی و رسانه ملی شدند .
در ادامه اعضاء حاضر ضمن تبریک حضور جناب آقای بنکدار به عنوان مدیر جدید موسسه در خصوص روند برگزاری و اتمام سومین جشنواره تئاتر ونمایشنامه نویسی روح الله و برگزاری چهارمین جشنواره در سال 1401 تبادل نظر و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!