کد مطلب: 1398 | تاریخ مطلب: 15/09/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار مدیر موسسه تنظیم و نشر اثار امام خمینی اصفهان با سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه اصفهان

دیدار مدیر موسسه تنظیم و نشر اثار امام خمینی اصفهان با سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه اصفهان

روز یک شنبه چهاردهم آذر جناب آقای بنکدار مدیر موسسه تنظیم و نشر اثار امام خمینی(س) اصفهان با حجت الاسلام والمسلمین بیدرام گرگابی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزاش روابط عمومی موسسه: روز یک شنبه چهاردهم آذر جناب آقای بنکدار مدیر موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی(س) اصفهان با حجت الاسلام والمسلمین بیدرام گرگابی سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان ضمن بیان برنامه ها و فعالیتهای فرهنگی ، هنری موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان در بخشهای مختلف فرهنگی هنری خواستار استفاده از ظرفیتهای موجود و مشارکت اداره کل اوقاف وامور خیریه اصفهان جهت ترویج هر چه بهتر گفتمان واندیشه حضرت امام (س) با استفاده از هنر وتولید محتواهای هنری در این زمیه شد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین بیدرام گرگابی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار با اشاره به سیاستهای جدیدید اداره کل اوقاف وامور خیریه ولزوم انجام فعالیتهای مشارکتی بر آمادگی کامل جهت همکاری با موسسه تنظیم ونشر آثار حضرت امام خمینی (س) در بخشهای مختلف وانجام فعالیتهای مشترک فرهنگی هنری تاکید نمود.
در پایان این جلسه مقرر گردید در راستای هماهنگی بیشتر تفاهم نامه مشترک همکاریهای هنری بین موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان واداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تنظیم و امضاءگردد.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!