کد مطلب: 1394 | تاریخ مطلب: 03/09/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

جلسه شورای اداری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان برگزار شد

جلسه شورای اداری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه اولین جلسه شورای اداری موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (س) اصفهان با حضور آقای بنکدار مدیر جدید موسسه ، معاونتها وکارشناسان ، دوشنبه دوم آذر ماه ساعت 9 صبح در نگارستان امام خمینی (س) برگزار گردید.
در این جلسه مدیر موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (س) اصفهان ضمن ارائه سیاستهای جدید موسسه بر انجام فعالیتهای فرهنگی هنری مستمر با تاکید بر آموزش صحیح با استفاده از تکنیک های به روز وارائه محتواهای جامع ، تولید آثار و عرضه تولیدات در قالبهای مختلف برای گروه ها وجامعه هدف تاکید نمود.
در این جلسه مصوب شد ، مدیران مربوطه ، طرح ها وبرنامه های پیشنهادی خود را که قابلیت اجرا را تا پایان سال جاری داشته باشند را ، ارائه دهند .

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!