کد مطلب: 1390 | تاریخ مطلب: 27/08/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

پیام تسلیت مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به دکتر علی کمساری

پیام تسلیت مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به دکتر علی کمساری

در پی درگذشت والد گرام حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری پیام تسلیتی از سوی مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) صادر شد.

در پی درگذشت والد حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری پیام تسلیتی از سوی  مدیران و کارکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) صادر شد. به گزارش پرتال امام خمینی(س) متن این پیام بشرح ذیل است: 

جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری(زیده عزه)

وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ 

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت حاج محمد کمساری از وفاداران به امام وانقلاب، در شب وفات حضرت فاطمه معصومه (س) را خدمت حضرتعالی تسلیت عرض کرده و از خداوند منان برای آن فقید سعید مغفرت و رحمت واسعه و برای بازماندگان سلامتی و صبر و اجر خواهانیم .

مدیران و کاکنان موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!