کد مطلب: 1348 | تاریخ مطلب: 20/04/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

پیام تسلیت سرپرست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به مناسبت درگذشت پدر شهید آفرند

پیام تسلیت سرپرست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی به مناسبت درگذشت پدر شهید آفرند

پرتال امام خمینی(س): در پی در گذشت حاج غلامرضا آفرند، پدر شهید آفرند، پیام تسلیتی از سوی سرپرست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی صادر شد. متن تسلیت به این شرح است: 

انا لله و انا الیه راجعون

برادر گرامی جناب حجت الاسلام آقای محمد علی آفرند (زیدعزه)

با نهایت تأثر و تأسف درگذشت والد گرامیتان، ابوشهید مرحوم حاج  غلامرضا آفرند( رحمت الله علیه) را تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای جنابعالی و سایر بازماندگان محترم صبر و بردباری مسئلت دارم.

علی کمساری

سرپرست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!