کد مطلب: 1301 | تاریخ مطلب: 08/10/1399
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

پیام تبریک مدیر و کارکنان نمایندگی موسسه در خمین به حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری

پیام تبریک مدیر و کارکنان نمایندگی موسسه در خمین به حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری

از سوی مدیر و کارکنان نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در خمین پیام تبریکی بمناسبت انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری به سرپرستی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، صادر گردید.

از سوی مدیر و کارکنان نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در خمین پیام تبریکی بمناسبت انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی کمساری به سرپرستی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، صادر گردید. به گزارش پرتال امام خمینی(س) متن این پیام به شرح ذیل است:

محضر مبارک حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر کمساری زید عزه
انتصاب شایسته حضرتعالی به مقام سرپرستی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام  خمینی (س) را  تبریک عرض نموده و امیدوارم باحضور فرهیخته ای چون جنابعالی در راس امور موسسه، بافضل وعنایت خداوند موفقیت های کامل حاصل گردد. اینجانب و همکاران شما در نمایندگی موسسه در خمین آمادگی خود را در همکاری لازم در راستای تعالی موسسه، که همان ترویج یاد و اندیشه های های بنیانگذار حمهوری اسلامی ایران است، را اعلام می داریمدوام توفیقات شما را در این مسئولیت مهم و اساسی از خداوند منان خواستاریم.
بااحترام
مدیریت و همکاران نمایندگی موسسه در خمین

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!