کد مطلب: 1252 | تاریخ مطلب: 18/04/1399
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

در پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی؛

کتاب مردم سالاری دینی منتشر شد

کتاب مردم سالاری دینی منتشر شد

کتاب مردم سالاری دینی (مدلول درحال ردخداد) به قلم خانم دکتر گیتی پورزکی توسط پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی به چاپ رسید.

پرتال امام خمینی(س):

کتاب «مردم‌سالاری دینی: مدلول در حال رخداد» به قلم خانم دکتر گیتی پورزکی در 232 صفحه ، 500 نسخه و به قیمت 480/000 ریال توسط انتشارات پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی منتشر شد.کتاب مردم‌سالاری دینی: مدلول در حال رخداد به قلم خانم دکتر گیتی پورزکی در چهار بخش: اول: روش و نظریه؛ دوم: وجه ادراکی - شناختی تحکیم مردمسالاری دینی: تعلیق مدلولی و سرگردانی گفتمانی؛ سوم: وجه ساختاری تحکیم مردم‌سالاری دینی: تعلیق مدلولی و سرگردانی ساختی و چهارم: وجه کارگزاری تحکیم مردم‌سالاری دینی: تعلیق مدلولی و آنتاگونیسم تألیف گردیده و در انتها، پایان سخن و منابع و مآخذ به آن اضافه شده است.

علاقمندان می توانند با مراجعه به فروشگاه مرکزی موسسه، واقع در روبروی دانشگاه تهران، پاساژ ظروفچی، منشورات موسسه را تهیه کنند.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!