کد مطلب: 1221 | تاریخ مطلب: 10/03/1399
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نشست بررسی برنامه های فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی در معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برگزار شد.

نشست بررسی برنامه های فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی در معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برگزار شد.

 نشست بررسی برنامه های فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی در معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) نشست بررسی برنامه های فرهنگی ستاد بزرگداشت امام خمینی با هدف برخورداری جامعه فرهنگی کشور از طرح ها، برنامه های فرهنگی، مسابقات، کلیپ ها و ... در معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برگزار شد.در این نشست مقرر گردید از چندین رمان، پوستر، کتاب عکس روح الله و ... قبل از فرارسیدن ایام ارتحال امام خمینی(س) بصورت مجازی رونمایی بعمل آید. تولید مجموعه پوستر های تمثال مبارک امام با عنوان میراث پدری، نرم افزار جماران، کلیپ، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی، و ...از برنامه های معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) است. علاقمندان می توانند برای برخورداری از برنامه های فرهنگی در روزهای آینده به پرتال امام خمینی(س) مراجعه فرمایند.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!