کد مطلب: 1137 | تاریخ مطلب: 09/10/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

کلیه آثار قلمی امام به زبان عربی تجدید چاپ شد

کلیه آثار قلمی امام به زبان عربی تجدید چاپ شد

تمامی آثار قلمی امام به زبان عربی توسط موسسه چاپ و نشر عروج وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) تجدید چاپ شد. استقبال بی نظیر از آثار عربی امام خمینی(س) در میان طلاب و دانشجویان علوم حوزوی در سالهای گذشته موجب نایاب شدن این آثار در بازار نشر گردید.

تمامی آثار قلمی امام به زبان عربی تجدید چاپ شد. به گزارش پرتال امام خمینی(س)، در سالهای گذشته استقبال بی نظیر از آثار عربی امام خمینی(س) در میان طلاب و دانشجویان علوم حوزوی موجب نایاب شدن این آثار در بازار نشر گردیده است. موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) برای پاسخگویی به این نیاز جامعه علمی کشور اقدام به تجدید چاپ کلیه آثار عربی امام راحل نموده و  هم اکنون در بازار نشر قابل دسترسی است.

بر اساس این گزارش کلیه عناوین آثار قلمی امام به زبان عربی تجدید چاپ شده و در دسترس عموم قرار گرفته است. از جمله آثاری که  تجدید چاپ شده است، می توان به انوار الهدایه، لمحات الاصول، منهاج الاصول، بدایع الدرر فی قاعده نفی لاضرر، تقریر الاصول ۴ جلدی، مصباح الهدایه إلی الخلافه والولایه، کتاب الطهاره (دوره ۴ جلدی)، کتاب البیع(۵ جلدی)، تحریر الوسیله(۲ جلدی)، المکاسب المحرّمه(۲ جلدی)، الخلل فی الصّلاه، مناهج الوصول الی علم الاصول(۲ جلدی)، وسیله النجات، و ... اشاره کرد. شماره تماس برای خرید این آثار ۶۶۴۰۴۸۷۳ است. علاقمندان می توانند با مراجعه به فروشگاه مرکزی موسسه، واقع در روبروی دانشگاه تهران، پاساژ ظروفچی و یا سایت موسسه چاپ و نشر عروج منشورات مورد نظر را تهیه کنند.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!