کد مطلب: 1130 | تاریخ مطلب: 04/10/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

جلسه شورای عالی تئاتر روح الله در استانداری اصفهان برگزار شد

جلسه شورای عالی تئاتر روح الله در استانداری اصفهان برگزار شد

نخستین نشست شورای عالی تئاتر روح الله "با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان، مدیران فرهنگی هنری استان و اعضاء شورا در تاریخ سوم دیماه در استانداری اصفهان برگزار و اعضاء شورا جهت برگزاری هرچه بهتر این رخداد فرهنگی هنری تبادل نظر کردند.

جلسه شورای عالی تئاتر روح الله در استانداری اصفهان برگزار شد.به گزارش پرتال امام خمینی(س) نخستین نشست شورای عالی تئاتر روح الله "با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان، مدیران فرهنگی هنری استان و اعضاء شورا در تاریخ سوم دیماه در استانداری اصفهان برگزار و اعضاء شورا جهت برگزاری هرچه بهتر این رخداد فرهنگی هنری تبادل نظر کردند. 
در این جلسه مقرر گردید جهت برگزاری هرچه بهتر جشنواره و تعامل بیشتر دستگاه های فرهنگی هنری استان و جذب مشارکت نهادها مباحث مورد نظر در جلسات شورای اداری و کارگروه اجتماعی استانداری اصفهان مطرح گردد. از دیگر موارد مطرح شده لزوم توجه به خروجی های جشنواره برای اقشار مختلف وهدف گذاری جشنواره و توجه به محتوای آثار ارائه شده با توجه به موضوع جشنواره که هدف آن ترویج اندیشه و گفتمان امام خمینی (س) است، بوده است.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!