مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در هفته پژوهش در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود.

کتاب "انقلاب معنوی ایران" منتشر شد

کتاب "انقلاب معنوی ایران" منتشر شد

کتاب انقلاب معنوی ایران (پیوند معنویت و سیاست در انقلاب اسلامی ایران از دیدگاه امام خمینی) توسط انتشارات پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی منتشر شد.

کد مطلب: 1057 | تاریخ مطلب: 01/08/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله منصوب شد

دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله منصوب شد

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (س)طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر روح الله،  هوشنگ جمشیدیان  به عنوان دبیر سومین  جشنواره سراسری  تئاتر روح الله منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای هوشنگ جمشیدیان

باسلام و احترام

جشنواره تئاتر روح الله پس از دو دوره اکنون جایگاه و شأن والایی در میان هنرمندان هنر نمایش کسب کرده است، منزلتی که بهای تلاش و زحمات هنرمندان و برگزار کنندگان دو دوره گذشته است.

بی شک این جشنواره تجلی حضور عشاق امام (س) است که دغدغه ترویج نام، اندیشه و سیره ایشان را دارند.

براین اساس و با توجه به تخصص و تعهد جنابعالی و با تایید شورای سیاستگذاری جشنواره به موجب این حکم حضرتعالی را به عنوان دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح ا...منصوب می نمایم .

لازم می دانم از زحمات طاقت فرسا و بی شائبه برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا رفیعی که دبیری دو جشنواره گذشته را متقبل شدند و بواسطه کثرت کار آموزشی سعادت همراهی ایشان بعنوان دبیری جشنواره برایمان حاصل نشد، تشکر و قدر دانی نمایم.

امید است که در سایه مهر الهی و با بهرگیری از تجربه و مشاوره هنرمندان گرانسنگ نمایش کشور، شاهد برگزاری هر چه با شکوهتر این رویداد بزرگ هنر ی باشیم .

 

لازم به ذکر است   موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س)  با هدف ترویج اندیشه وگفتمان حضرت امام خمینی (س) سومین جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله را در اسفند ماه 98 برگزار می نماید .

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

در گرامیداشت هفته وحدت

در گرامیداشت هفته وحدت

اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند، امکان نداشت اجانب بر آن ها تسلط پیدا بکنند. این تفرقه در بین مسلمین است که باعث شده است که اجانب بر ما تسلط پیدا بکنند. این تفرقه مسلمین است که از اول با دست اشخاص جاهل تحقق پیدا کرد، و الآن هم ما گرفتار هستیم. واجب است بر همه مسلمین که با هم باشند. یک زمان حساسی است؛ مابین حیات و موت مردد هستیم. ما الان مملکت مان یا باید تا ابد زیر یوغ استعمار و استبداد باشد، یا باید الان از این یوغ خارج بشود. اگر وحدت کلمه را حفظ نکنید، تا آخر باید مبتلا باشید.