کد مطلب: 1057 | تاریخ مطلب: 01/08/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله منصوب شد

دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح الله منصوب شد

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (س)طی حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر روح الله،  هوشنگ جمشیدیان  به عنوان دبیر سومین  جشنواره سراسری  تئاتر روح الله منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای هوشنگ جمشیدیان

باسلام و احترام

جشنواره تئاتر روح الله پس از دو دوره اکنون جایگاه و شأن والایی در میان هنرمندان هنر نمایش کسب کرده است، منزلتی که بهای تلاش و زحمات هنرمندان و برگزار کنندگان دو دوره گذشته است.

بی شک این جشنواره تجلی حضور عشاق امام (س) است که دغدغه ترویج نام، اندیشه و سیره ایشان را دارند.

براین اساس و با توجه به تخصص و تعهد جنابعالی و با تایید شورای سیاستگذاری جشنواره به موجب این حکم حضرتعالی را به عنوان دبیر سومین جشنواره سراسری تئاتر روح ا...منصوب می نمایم .

لازم می دانم از زحمات طاقت فرسا و بی شائبه برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا رفیعی که دبیری دو جشنواره گذشته را متقبل شدند و بواسطه کثرت کار آموزشی سعادت همراهی ایشان بعنوان دبیری جشنواره برایمان حاصل نشد، تشکر و قدر دانی نمایم.

امید است که در سایه مهر الهی و با بهرگیری از تجربه و مشاوره هنرمندان گرانسنگ نمایش کشور، شاهد برگزاری هر چه با شکوهتر این رویداد بزرگ هنر ی باشیم .

 

لازم به ذکر است   موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س)  با هدف ترویج اندیشه وگفتمان حضرت امام خمینی (س) سومین جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله را در اسفند ماه 98 برگزار می نماید .

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!