مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود

مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشجو در هفته پژوهش در پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی برگزار می شود.

کتاب "انقلاب معنوی ایران" منتشر شد

کتاب "انقلاب معنوی ایران" منتشر شد

کتاب انقلاب معنوی ایران (پیوند معنویت و سیاست در انقلاب اسلامی ایران از دیدگاه امام خمینی) توسط انتشارات پژوهشکده امام خمینی(س) و انقلاب اسلامی منتشر شد.

کد مطلب: 1055 | تاریخ مطلب: 30/07/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

از نظر امام تعاونی ها راهکار اساسی برای رفع نیازهای مردم بود

از نظر امام تعاونی ها راهکار اساسی برای رفع نیازهای مردم بود

وزیر کار: امام راحل همواره وجود تعاونی ها را راهکار اساسی برای حل نیازهای مردم می دید در شرایطی که جامعه در حال حاضر دچار جنگ اقتصادی است باید بتوانیم با تکیه بر خودکفایی از این پیچ خطرناک تاریخی که پیش روی ملت ایران است عبور کنیم تا بتوانیم دسیسه های نظام سلطه را خنثی کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام راحل گفت:  امام خمینی(س) سر سلسله نهضت عدالت خواهی در کشور بود و ما نیز به عنوان مهمترین بخش اقتصادی و اجتماعی کشور می بایست آرمان‌های امام راحل را تحقق بخشیم.
محمد شریعتمداری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)  افزود : یکی از مهمترین آرمان های امام راحل صیانت از عدالت اجتماعی در کشور است و با این شیوه مشکلات جامعه محروم و مستضعف کشور حل می شود .
وزیر کار تصریح کرد : امام راحل همواره وجود تعاونی‌ها را راهکار اساسی برای حل نیازهای مردم می دید در شرایطی که جامعه در حال حاضر دچار جنگ اقتصادی است باید بتوانیم با تکیه بر خودکفایی از این پیچ خطرناک تاریخی که پیش روی ملت ایران است عبور کنیم تا بتوانیم دسیسه های نظام سلطه را خنثی کنیم بنابراین فلسفه کار ما حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور است و باید تلاش کنیم تا نظام اقتصادی کشور قوی و قدرتمند شود.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

در گرامیداشت هفته وحدت

در گرامیداشت هفته وحدت

اگر مسلمین وحدت کلمه داشتند، امکان نداشت اجانب بر آن ها تسلط پیدا بکنند. این تفرقه در بین مسلمین است که باعث شده است که اجانب بر ما تسلط پیدا بکنند. این تفرقه مسلمین است که از اول با دست اشخاص جاهل تحقق پیدا کرد، و الآن هم ما گرفتار هستیم. واجب است بر همه مسلمین که با هم باشند. یک زمان حساسی است؛ مابین حیات و موت مردد هستیم. ما الان مملکت مان یا باید تا ابد زیر یوغ استعمار و استبداد باشد، یا باید الان از این یوغ خارج بشود. اگر وحدت کلمه را حفظ نکنید، تا آخر باید مبتلا باشید.