کد مطلب: 1055 | تاریخ مطلب: 30/07/1398
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

از نظر امام تعاونی ها راهکار اساسی برای رفع نیازهای مردم بود

از نظر امام تعاونی ها راهکار اساسی برای رفع نیازهای مردم بود

وزیر کار: امام راحل همواره وجود تعاونی ها را راهکار اساسی برای حل نیازهای مردم می دید در شرایطی که جامعه در حال حاضر دچار جنگ اقتصادی است باید بتوانیم با تکیه بر خودکفایی از این پیچ خطرناک تاریخی که پیش روی ملت ایران است عبور کنیم تا بتوانیم دسیسه های نظام سلطه را خنثی کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در حرم مطهر امام راحل گفت:  امام خمینی(س) سر سلسله نهضت عدالت خواهی در کشور بود و ما نیز به عنوان مهمترین بخش اقتصادی و اجتماعی کشور می بایست آرمان‌های امام راحل را تحقق بخشیم.
محمد شریعتمداری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)  افزود : یکی از مهمترین آرمان های امام راحل صیانت از عدالت اجتماعی در کشور است و با این شیوه مشکلات جامعه محروم و مستضعف کشور حل می شود .
وزیر کار تصریح کرد : امام راحل همواره وجود تعاونی‌ها را راهکار اساسی برای حل نیازهای مردم می دید در شرایطی که جامعه در حال حاضر دچار جنگ اقتصادی است باید بتوانیم با تکیه بر خودکفایی از این پیچ خطرناک تاریخی که پیش روی ملت ایران است عبور کنیم تا بتوانیم دسیسه های نظام سلطه را خنثی کنیم بنابراین فلسفه کار ما حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور است و باید تلاش کنیم تا نظام اقتصادی کشور قوی و قدرتمند شود.

. انتهای پیام /*
 

سخن هفته

حرم یار/

حرم یار/

آرامگاه خمینی کبیر که در ایران به "حرم مطهر" شهره است، در جنوبی ترین نقطه تهران و در کنار گلزار شهدای بهشت زهرا (س) بنا شده است و در نوع خود، در حقیقت مجموعه ای بزرگ و کم نظیر به شمار می رود. در شب 14 خرداد زمانی که حال امام امت رو به وخامت بود، جلسه ای با حضور مرحوم حاج سید احمد آقا خمینی و بعضی از اعضای دفتر امام و علمای قم و تهران و مسئولین کشور در جماران تشکیل و در مورد محل دفن ایشان نظرهای مختلفی ارائه شد و هر یک از مسئولین و سران نظام و بعضی از مراجع و علما پیشنهاداتی داشتند. پس از جمع بندی که تهران مناسبت ترین محل برای دفن امام است، با نظر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید احمد خمینی و دیگران مقرر شد که پیکر امام (س) در نزدیکی شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی و بهشت زهرا دفن شود. گروهی برای موقعیت یابی و انتخاب گزینه برتر به بهشت زهرا و اطراف آن عزیمت و پس از بررسی های همه جانبه، محل فعلی را تعیین نمود و با همکاری سازمان بهشت زهرا منطقه مورد نظر از سوی مالک خریداری و واگذار شد. منابع مالی هزینه های این طرح عظیم از محل کمک های مردمی، اعتبارات، همیاری دستگاه ها و نهادها، نذورات، عایدات و موقوفات تأمین می شود.!