نشست مشترک معاونت امور بین الملل و سردبیران روزنامه های غیرفارسی زبان موسسه فرهنگی و مطبوعاتی «ایران» در محل این موسسه برگزار شد.

کد : 1537 | تاریخ : 11 مرداد 1401

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار حضرت امام خمینی (س) : نشست مشترک معاونت امور بین الملل و سردبیران روزنامه های غیرفارسی زبان موسسه فرهنگی و مطبوعاتی «ایران»، روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۸ در محل این موسسه برگزار شد.


ساز و کار تولید و بازتولید محتواهای مناسب مرتبط با حضرت امام خمینی(س) و موضوعات مختلف از دیدگاه ایشان(نظیر حوزه جوانان زنان، خانواده و دانشگاه ها و...)، معرفی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) و فعالیت های فرهنگی و رسانه ای آن جهت انتشار در روزنامه های رسمی و پرتیراژ انگلیسی و عرب زبان ایران دیلی و الوفاق با لحاظ نیازهای مخاطب در جامعه هدف محور اصلی این نشست بود.
اختصاص صفحه ثابت هفتگی به مطالب مرتبط با حضرت امام(س) و موسسه، بهره برداری از منابع آرشیو بین الملل، برگزاری نشست های تخصصی در حسینیه جماران و آستان حضرت امام(س) با حضور مخاطبین خارجی علاقمند این روزنامه ها، پوشش خبری فعالیت های مختلف موسسه با توجه به مخاطبان حقیقی و حقوقی دو روزنامه در سفارت خانه ها، دانشگاه ها، سازمان های مختلف مرتبط با مخاطب خارجی و... از مهم‌ترین فعالیت های مورد توافق طرفین در جهت تبیین و نشر و اشاعه منظومه فکری حضرت امام در این جلسه بود.

انتهای پیام /*